Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 11-es glüközt mért a vérvétel....

11-es glüközt mért a vérvétel. (kb 10kor vették le) Előző nap este ettem, aznap kizárólag 2dl rostost narancslevet és 4dl kólát ittam, még a vérvétel előtt is közvetlenül. Igazolhatja ez az értéket, vagy ez gondra utalhat? Ha utóbbi, milyen súlyosra?

Figyelt kérdés
Epekő miatt sürgősségire kerültem, ott vettek vért.
2017. jún. 7. 21:25
 1/5 A kérdező kommentje:
A válaszoktól függetlenül kivizsgáltatom magam természetesen.
2017. jún. 7. 21:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Erőltesd meg magad és éhgyomorra végeztess vércukor vizsgálatot.
2017. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez meglesz, ahogy fentebb írtam. De az epekővel is kezdeni kell valamit, ill. holnap gyomortükrözésem lesz, ezért szerettem volna tudni hogy emiatt most lehet idegeskedni, vagy ez még nem bizonyít semmit.
2017. jún. 7. 21:50
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Én 2-es típusú cukorbeteg vagyok. A 11-es vércukor bizony elég magas. Érdemes lenne ennek is utána járni. És laborba éhen-szomjan menni, mert fals értékek adódhatnak.
2017. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"2dl rostost narancslevet és 4dl kólát ittam, még a vérvétel előtt is közvetlenül."


Szándékosan átverted a mérést? Miért?

2019. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!