Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A mostanába szerzett véraláfut...

A mostanába szerzett véraláfutásaim mért múlnak el nehezen? Mi játszik abban szerepet, hogy lassabban múlik el egy véraláfutás?

Figyelt kérdés

2017. jún. 7. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de hasonló cipőben járunk, mert nekem meg olyan véraláfutásaim vannak, amiket nem emlékszem, hogy megütöttem volna. Mára pl. egy olyan lett, ami elalváskor még nem is volt.
2017. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nagyon sok tényezője lehet, ezek közül pl. a K-vitamin hiánya vagy valamilyen gyulladás, egyes gyógyszerek szedése, de más komolyabb betegségek is állhatnak a háttérben. Ha észreveszed, hogy pl. nagyon lassan alvad meg a vér mikor megvágod az ujjad, vagy egy véraláfutás 2 hét után sem múlik el, nagyobb foltokban jelentkezik, akár nagyon apró mechanikai sérülésre is kialakul, akkor érdemes orvoshoz fordulni.
2017. jún. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!