Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hol tudnám igénybe venni?

Hol tudnám igénybe venni?

Figyelt kérdés
22 éves korom óta tapasztalom a tüneteim a gliadinra,(gluténra),laktózra,a tojàsra.És fittyet hàntam ràjuk,nem figyeltem az egészséges életre,föleg most sem,elöször a tünetek csak a hajlatomnàl jött ki,de màra egyre több pikkelysömör van .pikelysömör,ekcéma van a testemen .És amit olvastam,még az is ,hogy ha folytatom és nem figyelek oda még meddö is lehet lenni.Én meg szeretnék kisbabàt nem élném túl.Csak az a baj,hogy anyagi helyzet sem engedte meg soha úgy egyek.Szegények voltunk kislànyként is.A mamàék sem figyeltek a helyes ételre.Akkor sem ettem egészségesen,és ha nem volt széklet kup volt,meg orvosok orvos hàtàn.Egy héten egyszer ha volt széklet,és az is mint a Duna kavics a kicsi és mint a kö.Làtom most màr nem jàték.De az lenne a kérdés,hogy akinek kevés a jövedelme az ilyet betegeknek,hol adnak keretet rà,hogy gluténmentes én taplalkozzon?Mert fiatal nöként szeretnék màr boldog lenni,kicsilànyként sem voltam de ez most nem tartozik ide,de akkor sem voltam egészséges sem,hogy figyelhették télleg oda,abba én is hibàs vagyok ,hogy ettem olyat,nehéz lessz,de muszáj .Elköször én vettem magamon észre,és elmentem magam és kimutatták,és télleg az ,amin én mondtam.Mi a teendö 7 éve ,hogy van ez az érzékenységet,és még ugyan úgy eszek.

2017. jún. 8. 08:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Gluténmentes kajak nagyon drága,de ha csak gyümölcsöt ,meg zöldséget eszek attól még éhes vagyok
2017. jún. 8. 08:52
 2/3 anonim ***** válasza:
22 éves felnőttként nem anyádékat hibáztatod, hanem keresel jobb munkát, kimégy akár külföldre. Erre nincs támogatás felnőttként, hogy is képzeled? Én szerintem ezerszer szegényebb voltam, mint te, 23 évesen vettem az első laptopomat, a telefonomon net sem volt, és még most is csak 30 vagyok. És sose jöttem fel siránkozni erre az oldalra, azt sem tudtam, hogy létezik.
2017. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gluténmentes kaját ne a boltokban keress, hanem főzd meg magadnak.
2017. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!