Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Üdvözletem mindenkinek!...

Üdvözletem mindenkinek! Lassan 7 hónapja szenvedek ugyanazokkal a rejtélyes tünetekkel. Mi lehet ezeknek az oka?

Figyelt kérdés
A péniszemen folyamatosan kis méretű piros sebek jelennek meg. Körül belül egy két hét alatt gyúgyulnak, de ahogy az egyik eltűnik, kb 5 nap után kijön máshol. Ez csak és kizárólag a figyma bőr részét érinti. Gyakran nagyon enyhén de viszketek, és amikor frissek, víztiszta folyadék jelenik meg rajtuk. Mindemellett hol erősebb, hol enyhébb, mindig egyoldali (néha jobb néha a bal) oldali lágyék és here fájdalmak jelentkeznek. A harmadik tünet, ami ezekkel együtt jelentkezik, a hugycsőben egy nem fájó de kellemetlen szúró jellegű érzés minden vizelés után, és nemi aktus esetén az ejakuláció után. Jártam már urológusnál, bőr és nemibeteg gondozáson, túlestem vérvételen (fogalmam sincs mit néztek) és vizelet vizsgálaton (ez esetben sem tudom mit néztek), nemibeteg gondozáson kenet vizsgálat is történt amely első alkalommal egy baktérium fertőzésről tanúskodott,4 doboz antibiotikumot írtak fel nekem elfogyasztásra, ezt megtettem. Ezután a második kenet vizsgálat negatív volt. Ez nagyon szuper, de a tüneteim (igaz enyhébbek mint kezdetekkor) ám hét hónapja nem múlnak. Ami az urológiát illeti, prosztata vizsgálaton, alhasi és here ultrahangon is átestem, és mindenhonnan úgy küldtek el, hogy szerintük semmi bajom. A nemi életemtől teljesen függetlenek a tünetek. Partneremmel folyamatosan védekezünk és a legelső alkalommal amikor orvoshoz fordultam azt az instrukciót kaptam, hogy szigorú óvszer használat és semmiféle orális dolog. Ezeket szigorúan tartjuk azóta is. De a nemi érintkezés köztünk ezek miatt a sebek és a fájdalmak miatt nagyon leredukálódott. Mi lehet ez?

2017. jún. 8. 20:54
 1/2 anonim válasza:
Nem lehet, hogy az óvszerre vagy érzékeny?
2017. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Hiszen már évek óta használok, ráadásul ugyan azt a fajtát és eddig semmi iylesmi nem volt. Illetve az ismerettségemben van olyan aki allergiás rá és teljesen mások a tünetei.
2017. jún. 8. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!