Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek, azért hogy ne...

Mit tegyek, azért hogy ne legyek depressziós?

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta érzem magam lehangolt nak , bezárkózott nak , kizártnak , sokszor felek egyedül éjszaka de mar nagyon sokszor nappal is , mit tegyek ? Mi erre a megoldás ? Felek nagyon meg a jövőre is gondolni , hogy mi lesz velem . Segítsetek

2017. jún. 10. 21:46
 1/7 anonim válasza:
Játsz a fidget spinnerrel. :D viccet félretéve, olvass sokat, nézz vicces videókat, aludj egész nap, esetleg beszéld meg a szüleiddel a problémadat. Remélem,hogy amit felsoroltam valamennyit fog segíteni.:)
2017. jún. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Előző vagyok. Olyan könyvet olvass ami tele van vidámsággal.
2017. jún. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat olvasok , szinte evel telik el az egész napom , sajnos a szüleimmel nem tudom ezt megbeszélni mivel anyukám Ausztriába van es apukámat nem ismerem , mamammal lakom öt meg nem akarom evel is terhelni
2017. jún. 11. 07:19
 4/7 anonim válasza:
Akkor szerintem menj el pszichológushoz. Még tavaly előtt a testvérem is az volt, minden nap elment a pszichológushoz, azóta nem depressziós.
2017. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szenes43 ***** válasza:

Valahol nincs olyan korban hozzád közel álló akivel ki tudnád tárgyalni a félelmeidet,a jövőre nézve a reménytelenséget amit érzel. Valami konkrét célt tűzzél ki magad elé,mindegy mit ami érdekel.

A szakember természetesen tud segíteni de egyet nem tud,a jelenlegi helyzeteden változtatni,például barátok,társak vonatkozásában.

2017. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Pont ezert van, mert magadba beszeled ezt es el is zarkozol a kulvilag elol. Kezdj el sportolni, talalj magadnak egy hobbit, ami lekoti a figyelmedet. A sportolast javaslom, mint hobbi, az onbizalmadnak es az egeszsegednek is jot fog tenni! Ha vannak barataid, talalj ki veluk is kozos programot. Ne zarkozzal el, mert ez depressziohoz vezet!
2017. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sportolj sokat, jógázz, teázz, meditálj, legyél a szabadban sokat, sétálj, zenélj, hanyagold az internetet
2017. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!