Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyenge vagyok, Depressziós,...

Gyenge vagyok, Depressziós, agyon stresszelem magam?

Figyelt kérdés

15/l

Sajnos nagyon steresszes életet élek. Ezért van hogy ha tehetem senkivel se beszélek/találkozok. Szüleimtalálkozk. Folyton egész nap azt hallgatom, hogy minden az én hibám. Gondolom nem én vagyok az egyetlen, de én úgy érzem hogy ha ez így megy nagykoromra akár belső problémáim is lehetnek? Utálok zenét hallgatni,de muszáj, hogy ne kelljen hallgatom. És ez nem annyi hogy "rakd ki a szennyest" meg ilyen leszidások, ennyinek örülnék is. Hanem járunk önkormányzathoz. Megvannak szabva a napjaim mikor kinél kell lennem ezért lettem szétszórt is! Könnyedén barátkoztam annó, nyilt voltam. Sokat beszéltem. Mára kezdem elfelejteni még a fogalmát is. Depressziós hogy vagyok e? Őszintén nemtud.sose vágdostam magam,soha nem tenném!!!

Nem utálom a szüleim, sőt nagyon is szeretem. Mégha lassan úgy érzem miattuk leszek gyengébb mert nem értenek meg.

A lényegre is térek: ha továbbra is minden nap idegeskedem, kerülöm a beszélgetést és csak stresszelek, akkor lehet későbbiekben maradandó problémám?



2017. febr. 24. 21:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Szüleim elváltak* csak leírtam.
2017. febr. 24. 21:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust, ha csak gyűlik benned a feszültség az nem vezet sok jóra... a végén valahol úgyis ki fog jönni a feszkó, mert annak ki is kell jönnie. Ha úgy érzed, nem megy egyedül a gondjaidat megoldani, vagy szeretnéd vissza kapni a régi életed, csak egyedül nem találsz vissza, keress fel szerintem egy szakembert. Sokszor a dolgok összetettebbek és a probléma gyökere mélyebben van, amit lehet egyedül nem tudsz feltárni. Ami azt illeti, diagnosztizálni csak szakember diagnosztizálhat, hogy depis vagy e vagy nem. A vagdosás pedig nem teljesen azonos és összeköthető a depresszióval. Nem minden depressziós vagdossa magát. Magyarul attól mert nem vagdosod magad, attól még lehet depressziód. Ha pedig az is vagy, ez nem a világ vége, a depresszióból ki lehet jönni, nem egyszerű, kinek hogy megy...de ki lehet jönni belőle. :)
2017. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!