Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valami probléma van arról...

Ha valami probléma van arról kötelességük értesíteni vagy addig meg sem nézik az eredményeket ameddig be nem megyek?

Figyelt kérdés
Vérplazma alkalmassági vizsgálaton voltam. Azt mondták hogy külön nem értesítenek ki az eredményről csak akkor ha első alkalommal megyek plazmát adni.
2017. jún. 12. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha azt mondták, hogy nem értesítenek és be kell menni az eredményért, az azt jelenti, hogy nem értesítenek és be kell menni az eredményért.
2017. jún. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem értesítenek ki külön és be sem kell menni! Azt mondták,hogy akkor beszéled meg az orvossal az eredményt amikor mész plazmát adni. A kérdés arra irányult hogy ha baj van akkor értesítenek e? Mert véradásnál tudom hogy értesítenek de itt nem vagyok benne biztos.
2017. jún. 13. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!