Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj a hasam? Igaz nem...

Miért fáj a hasam? Igaz nem vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés
Nem fájt eddig nagyon csak kicsit szúrt, meg ha kinyújtóztam akkor nagyon de nem volt olyan vészes bár párszor megijedtem hogy nem tudok odébb menni. Ez vagy másfél napig tartott. Mostanra viszont egyre erősebb és most már rettentően fáj. Alul szúr és nagyon fáj. Arra gondoltam vakbélgyulladás, de az szerintem jobban fájna. Tegnap hányingerem is volt reggel pár óráig, majdnem hazajöttem a suliból, de elmúlt. Ezért arra gondolok valami más. Mi lehet ez? Orvoshoz kellene mennem? Félek.
2017. jún. 13. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyire rosszul vagy, akkor miért itt kérdezösködsz, amikor távdiagnózist nem lehet adni, az orvos meg meg tud vizsgálni.

Emellett ha tényleg vakbélgyulladás, akkor amikor már angyon fáj, akkor életveszélyes is lehet.

Szedd össze magad, menj el a dokihoz és ö eldönti.

2017. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem 10-11 évesen volt vakbélgyulladásom.


egyik napról a másikra nagyon fájt a hasam, olyannyira, hogy ha lefeküdtem, egy idő után elmúlt a fájdalom, de amint helyezkedtem, újra nagyon fájt. ha görnyedten mentem, úgy kevésbé fájt, hányingerem is volt.


1,5 napot kihúztam így, mire anyáék mondták, hogy oké, ez nem normális. irány a doki. rengeteg cseresznyét/meggyet (már nem emlékszem) ettem előtte való napokban, erre gyanakodtunk, de a doki megvizsgált, és közölte hogy irány a kórház egy ultrahangra.


ott mondták, hogy vakbélgyulladás, sürgősen műteni kell, mert már üszkösödik, ha 1 nappal később megyünk, már lehet szétdurran és az egész hasfalat takarítaniuk kell. ez akkoriban még nagyobb műtét volt, 1 hetet kórházban voltam, kb. 10 centis hegem van.


most már csak 2-3 kis vágást ejtenek, és úgy végzik a műtétet. rutinműtét, műtét utáni nap hazaengednek.

2017. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!