Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Kedden szedelegtem es volt egy hanyingerem. Szerdan mar kekszem eltem, semmit nem kivantam. Tegnap ettem egy tal muzlit reggel utana tojasosat bufiztem egesznap. Este meg ettem par szem muzlit, de most hajnalban hasmenesem lett. :( Semmi etvagyam es faj a hasam.. a tojasos bufi azota is van.

Szerintetek mi lehet?



2017. jún. 16. 05:41
 1/3 anonim ***** válasza:
gyomorrontás, hányós-hasmenős vírus - környékünkön tarol, de lehet egy 'sima' bacilus okozza az egészet. kolléganőm émelygett, hányingere volt, hasmenése, belázasodott, nagyon gyenge volt. csináltak vérképet, vizeletvizsgálatot, és mondták hogy bacilusfertőzés okozta, szörnyű vérképe lett... rá 1 hétre már jobb volt
2017. jún. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Spinyhért András válasza:

Annyi biztos, hogy a bélflóra megváltozott.

Akár a túlzott konzervkaja fogyasztása is okozhatja.

Legrosszabb, ismétlem: legrosszabb esetben gyomorfekély tünete lehet.

2017. jún. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mara jobban lettem. Reggel elmentem a parommal vasarolni es megint vagy haromszorosara dagadt a hasam. Tele vagyok pukival es megint tojasos a bufim. Most ugy erzem mintha kiszakadt volna a gyomrom. Ha simogatjak mar az is faj. Lazam az nincs.

Kaptam antibiotikumot meg a belflorara gyogyszert, de ugy nez ki nem valik be.

2017. jún. 19. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!