Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikrohamom volt éjszaka?

Pánikrohamom volt éjszaka?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg nem rég kaptam meg egy nagyon jó állást. Nagyon rosszul teljesített a csapatunk az elmúlt egy hónapban. A főnök szóvá tette hogy változások lesznek ha nem szedjük össze magunkat. Azóta kiválóan teljesítünk. De tényleg nagyon jól teljesítünk de folyamatosan stresszelünk hogy még jobbak és jobbak legyünk. Emiatt én is nagyon stresszes voltam. A magánéletemben viszont semmi sincs rendben. A családom miatt is stresszes vagyok meg van egy lány akivel nem úgy működnek a dolgok ahogyan kellene és ez minden energiámat elveszi. Szóval ezek zavarnak a legjobban az életemben. És emiatt már azt sem tudom mikor mit csinàlok nem tudok ennyi helyre koncentrálni. Mindenkinek eleget tenni. Ha az egyik dologra/helyzetre figyelek ,koncentrálok akkor a többivel foglalkozni. Úgy érzem nem tudok mindenhol 100százalékot nyújtani és ettől a nap végére kimerülök teljesen.

Kb ennyit a mostani helyzetemről. Tegnap este lefeküdtem aludni és valamikor az éjszaka közepén arra ébredtem hogy nem kapok levegőt és fázom. Úgy éreztem lefagy a talpam pedig nyakig be voltam takarózva.. a fejemet is be kellett takarni. Nem kaptam levegőt de ha levettem a takarót a fejemről akkor meg fáztam nagyon.. Meg reszkettem. Legalább 30-40percig tartott. Nem tudtam se felkelni se megmozdulni. Nagyon rossz volt. Csak azt vártam mikor lesz vége. De amikor elmúlt (nagyon lassan) akkor meg nagyon melegem volt. És folyt rólam a víz. Fogalmam sincs hogy mi volt ez. Tavaly decemberben meg júliusban volt ilyen "rohamom". Akkor is nagyon stresszes időszakom volt. Szóval nem ez az első eset. Csak azt szeretném megtudni hogy mit tehetek ellene? És ez pánikroham vagy mi lehet? Mert most már kezdek aggódni.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2017. jún. 16. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:
A stresszes időszaktól van. Azt tanácsolom, hogy mielőbb nyugodj meg, és gyógyulj ki ebből a megfelelési kényszerből. Úgysem fogsz tudni mindenki megfelelni, tehát nem kell emiatt tönkretenned magad. Pihenj egy kicsit, vedd lazábban a dolgokat és akkor elmúlik a pánikrohamod is.
2017. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!