Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől szorongok? Help

Mitől szorongok? Help

Figyelt kérdés
Nem tudom megfogalmazni mitől félek de esténként aludni sem tudok. És már a gondolattól hogy nem tudok aludni,már kb attól nem tudok aludni.... Általában azon agyalok miért nincsenek barátaim abban a közösségben ahol vagyok(egyszerűen nem érzem oda valónak magam és nem birom hogy az embereknek megvan a saját társaságuk ahová nem illek be) meg pasim sincs és nem tudom miért. Önbizalmam nagyjából rendben van bár ez ingadozó,viszont tanulásban rosszul teljesítek pedig jó voltam eddig. Voltam pszchichológusnál azt mondta nem vagyok depi. A közérzetem pedig szintén nagyon változó. Akkor mi bajom van?

2017. márc. 17. 20:22
 1/1 anonim válasza:
Nincs konkrét ötletem, lehet hogy csak kamaszkori nyűg, vagy esetleg történt valami a közelmúltban, csak nem tartod jelentősnek, pedig amiatt van. Az alváshoz megpróbálhatnál csak simán az ágyon fekve relaxálni, lazítani, és egy idő után észre sem veszed és elalszol.
2017. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!