Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyirokcsomó nagyobbodás...

Nyirokcsomó nagyobbodás lágyékba mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettem észre hogy van 2 nagyobb nyirokcsomóm és több apróbb. Elmentem dokihoz kaptam antibiotikumot, elmentem sebészhez aki szerint jó indulatú lipóma nincs vele teendő. Beküldték laborba és tüdőgondozóba biztos ami biztos mert évek óta köhögök indokolatlanul. Laborom jó, tüdőgondozóba pollen allergia jött ki ezért a köhögésem azt mondtàk. Sajnos a környezetemben és a családban nem rég elhunytak daganat miatt azóta szó szerint rettegek tőle, ezek a csomók annyira belemàsztak a fejembe már minden hülyeséget összeolvastam néha màr ezzel àlmodom. Valóban àrtalmatlan dolog lehet és tanulják meg ezzel együtt élni, vagy hova mehetnék el velük ahol normàlis megnyugtató választ kapnék
2017. jún. 16. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnalom, hogy dagantban elhunytak mostanaban a csaladodban! Megertem, hogy aggodsz, ez ilyenkor teljesen normalis! Jo lenne tisztazni , hogy akkor most megnagyobbodott nyirokcsomokrol van szo vagy csak lipomakrol, mar csak azert is, hogy megnyugodj. Egy làgyrèsz ultrahanggal, tisztazni lehet ezt.
2017. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, uh-n nem voltam, akkor kérek oda beutalót! a leírásba a segész nycs-t említ, diagnózisba meg lipómákat ír
2017. jún. 17. 05:53
 3/3 A kérdező kommentje:
egyébként van a nyakamon is 2-3 csomó, de arra azt mondta a sebész, hogy a fejbiccentő izom, a sport miatt van , igaz azóta se tűnt el egyse abból se
2017. jún. 17. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!