Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Inhalátor pajzsmirigy túlműköd...

Inhalátor pajzsmirigy túlműködésre?

Figyelt kérdés
Kb. 2 és fél éve derült ki, hogy pajzsmirigy túlműködésem van, mindenféle tünet nélkül. Több féle problémája is van a szívemnek, aztán sorozatos rosszullétek után a kardiológusom gyanakodni kezdett, hogy lehet, pajzsmirigy probléma áll fenn. Ez beigazolódott. Több mint másfél évig szedtem Metothyrin nevű gyógyszert, ami beállította a pajzsmirigyemet. Fél évvel később (most március közepén) megint nagyfokú eltérést vett észre az orvos a referenciaértékekhez képest. Újból gyógyszert kell szednem, viszont légszomjjal küszködöm. Pici megterheléstől is, futni is alig tudok. Ilyen esetben inhalátor használata segítene?
2017. jún. 18. 16:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én már az első hetekben. A 3. hónapban határozottan javult az állapotom. Mellette a szelén is adott egy lórugást. Fél éven belül minden klappolni fog!
2017. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hullik a hajam is nagyon, illetve ez a nagyon nehéz légzés is kezd most már sok lenni. De a javulás a szemem előtt lebeg majd.
2017. jún. 18. 22:45
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is két marékra hullott. A szelén pedig annyira felgyorsította a növést😀 mostmár gyönyörű sörényem van! A d-vitamin pedig azért jó, mert bizonyítottan csökkenti az autoimmun túlműködést. Nekem basedow kórom volt. Most vagyok 23 éves, mindez a múlté.
2017. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyanez a bajom:( De remélem, én is túlleszek rajta, ahogyan Te! Sajnos unokatesómat 8-9 évente műteni kell (pedig már volt), mert idén kiderült, a pajzsmirigye lenőtt a gerincéig, illetve szegycsontjáig (az orvosa sem látott ilyet eddig, vissza kellett húzni a "helyére"), így innentől kezdve mindig ez lesz, és félek, én is idejutok:(
2017. jún. 18. 23:35
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem fogsz, mert időben észrevettétek. Én is rokontól örököltem (nagymama). Igazából nekem is akarták műteni, holott sem göb, sem megnagyobbodás nem volt rajta. Nem bántam meg, hogy nemet mondtam. Nagyon idegesítő a túlműködés...


Hallgass a szervezetedre is, egyél amit kívánsz!


A fulladásra addig jó lehet a sóbarlang😊

2017. jún. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!