Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van hónapok óta nehézlég...

Miért van hónapok óta nehézlégzésem? Sűrgős

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja kezdődött ez az egész amikor kb napi 2-3x max 1 órára rámjött a nehézlégzés, pár napja viszont megállás nélkül nehezen lélegzem, és nyom a mellkasom. Illetve mikor mély levegőt veszek akkor szúr a tüdőm. Voltam tüdőröntgenen, tüdővizsgálaton, és fül-orr gégésznél is, nem találtak semmit. Kb szeptembertől áprilisig cigiztem, azóta nem. május elején elszívtam egy jointot haverokkal, itt is nehézlégzésem volt, de másnapra elmúlt (A joint után kb 2 héttel kezdődött ez a nehézlégzéses dolog folyamatosan). Mit tudnátok ajánlani? Mert már szó szerint fulldoklok néha.

Előre is köszi



2017. jún. 18. 21:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként 16 éves vagyok
2017. jún. 18. 21:22
 2/11 anonim ***** válasza:

Nincs más megoldás, - szerintem - mint házidoki -> tüdőgyógyászati kivizsgálás kérése.

.

Mellesleg: a tüdőben nincsenek fájdalomérző idegvégződések.

2017. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyel igyal rendesen, es edz valamit. :)
2017. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mellkasi fajdalom es nehezlegzes ezt vedd komolyan! Csaladban nem volt valakinek tudoemboliaja? Irany a doki nincs mese!
2017. jún. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3.-nak: nehézlégzéssel eddzen? Normális vagy ember? Minden ilyenre megoldás ez az elmebeteg edzés őrület, ami most van?

Kíméld magad és menj azonnal orvoshoz, lehet a szíveddel van a probléma. Mondj el neki mindent, amit szívtál azt is.

2017. jún. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha tüdő vonalon kivizsgáltak, és voltál allergológusnál is esetleg, akkor én is azt mondanám, hogy szív vonalon is menj végig egy kivizsgáláson.
2017. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azert irtam, mert szerintem tipikusan panikolos tunetek ezek, amilyenek nekem is voltak, bar nem amikor a jointot szivtam, hanem azota. Nem valoszinu, hogy szivelegtelenseged lenne. De lehet, hogy ki vagy szaradva es nincsenek hasznalatbsn a legzoiznaid, ezert erzed ezt. Termeszetesen, ha ugy erzed allandoan vannak ilyen panaszaid, kerdezz meg egy haziorvost, hogy szerinte vanee valamilyen bajod, es ha nincs miert szorongsz es mit javasol erre. :)
2017. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
2017. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Remélem, azóta megyszünt és voltál dokinál ahelyett, hogy egy hónapja fennálló panaszod miatt a kommentelőket kéred sürgős válaszra!
2017. aug. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, nem találtak semmit a tüdőmben, a szívemmel még nem mentem el, majd azzal is elmegyek. Egyébként nem javult semmit, azzal a különbséggel hogyha mély levegőt veszek és bent tartom 10-15mp-ig akkor homályosan látok, émelygek és megborulok. Remélem nem kell így leélnem az egész életemet :(
2017. aug. 5. 03:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!