Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normalis az allando tarkofaji...

Normalis az allando tarkofaji fejfajas?

Figyelt kérdés
Amiota futottunk azota erzek(ezen a teruleten zsibbado,lukteto,neha gorcsolo erzetet erzek) Lehet a vernyomastol? (15/F)Mikor mulhat el? Mozogjak,vagy mit lehet ilyenkor csinalni? El fogom noni ezt?(nagyon sokat Hiztam 59-88-ra,175-rol 185 cm-re nottem az elmult egy evben) Koszonok minden valaszt!:)

2017. jún. 19. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem normális. Mindenképp menj el az orvosodhoz. Lehet a hirtelen növéstől, erősödéstől is, de lehet, hogy mástól. Jobb ha az orvos megnyugtat.
2017. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben,koszonom a valaszt,csinaltassunk CT vizsgalatot? Esetleg?!
2017. jún. 19. 18:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Nemreg hanytam egyszer(hetfon szinte alig fajt mar a fejem,utana 3-4 nappal kesobb hasmenesem lett) Okozhatja a vernyomas ingadozas?
2017. jún. 19. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jún. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha mozgatom a fejemet,olyan mintha ropogna,recsegne az agyam ezen a reszen,ez mitol lehet?
2017. jún. 20. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!