Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hanyinger, Szedules, Fejfajas...

Hanyinger, Szedules, Fejfajas 15/F?

Figyelt kérdés
Hazajottem a 2 napos osztalykirandulasrol, eleg faradt voltam es ledoltem aludni..10 kor anyukam felkeltett h oltozzek at, es nagyon rosszul lettem hanyingerem volt, gyenge voltam, szedultem, fajt a fejem..mellesleg panikbeteg vagyok..Meg nyugodtan stb.,elaludtam..Ma amiota felkeltem szedulok, tompan faj a fejem..Hanyingerem nincs..Ez miehet?Lehet h panik?A strandom jodos viz volt, tele vagyok szunyogcsipesekkel..esetleg migren, vagy front?En a panikbetegsegemmel mindig agyhartyagyulladast diagnosztizalok magamnak..Tegnap 36.9 volt a hofokom
2017. jún. 11. 17:16
 1/2 anonim válasza:
Napszuras?
2017. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy azvolt.Szerintem a vìz miatt, mert az osztályból sok emberrel volt még ez,Tavaly tesom is ott volt es øis rosszul volt utána..Koszonom a valaszod.
2017. jún. 22. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!