Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A bal fülem bizonyos hangokra,...

A bal fülem bizonyos hangokra, vagy befogás majd elengedésre recseg?

Figyelt kérdés

Eddig csak az volt, hogy ha befogtam a fülem lyukát az ujjammal, majd elengedtem, akkor ilyen recsegő/dörzsölés hangot hallottam, mintha kihorpadna valami.

Most arra lettem figyelmes, hogy már máskor is van ilyen, például ha az asztalra rácsapom a számítógépegeret. (nem erősen) Ha a kezemet csapom rá, akkor csak jóval erősebb/hangosabb csapásnál jelentkezik ez.


Csak a balnál van ilyen, jobbnál még nem tapasztaltam.


2017. jún. 27. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégész?
2017. jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak 2 hét múlva tudok, és gondoltam addig kiírom ide, hátha valaki tud valamit.
2017. jún. 27. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, lehet, hogy csak egy cerumen dugó keletkezett (fülzsírból) a dobhártyán. Kimossák, és újra rendben lesz.
2017. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nekem is, csak a jobb fülemben!!! Igen bizonyos zajok, hangok esetén olyan érzés, mint amikor uszoda után a víz recseg a füledben, ilyen tompa horpanás, jól írtad. Mitõl lehet ez?
2017. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!