Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet rossz kategoria, elnezes...

Lehet rossz kategoria, elnezest erte. Ez komolyabb borproblema lehet, vagy csak siman kiszaradt a borom?

Figyelt kérdés
A tortenet annyi, hogy strandolni voltam, es a borom elkezdett hamlani. Karom, combom. Kenegettem testapoloval, szepen abba maradt a hamlas. Viszont 2 helyen nagyon nehezen akar mulni. Mindket felso karom hatso reszen... Nem faj, nem piros, nem viszket. Egszeruen hamlik. 2. alkalommal strand utan mar sehol sem hamlott a borom, csak ahol mar megemlitem. Csak a viz szaritja ki ennyire azon a reszen vagy valakitol valamit elkaptam?

2017. jún. 28. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha esetleg egy képet tudsz mellékelni, akkor megköszönöm. Nem lehet, hogy kicsit lekapott a nap?

Mert jó-jó, hogy mindenki használ naptejet, de az emberek 80%-a nem normálisan használja.

Engem is lekapott a nap a napokban (lol) és nem volt viszkető érzés, sem fájdalom és hámlott a bőröm. Enyhén pirosas volt max.

2017. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudok kepet kuldeni, elmult hal istennek :) igen, kicsit lekapott a nap
2017. júl. 1. 08:17
 3/3 anonim ***** válasza:
na akkor jó. :)
2017. júl. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!