Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az orvos campillobacter...

Lys kérdése:

Az orvos campillobacter fertőzést azonositott. Élelmiszer iparban dolgozok mennyi idő kb. mire ujra negatív lesz a széklet mintám? Normaflort szedek napi 3*1-et.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


21.-én hasmennéssel (kb. 10-15percenkénti) , magas lázzal ( 38,5), hasgörcsel éjjel 2-kor az orvosi ügyleten kötöttem ki. Ott két gyógyszert kaptam Smectát és Normaflore-t hogy szedjek mindegyikből 3*1-et. Reggel felkerestem a háziorvosom aki táppénzre vett, és székletet kelett küldenem a laborba vizsgálatra.Eredménye campillo bakter fertőzés lett. A gyógyszerektől pár napon belül elmúltak a tüneteim kb. olyan 4 nap alatt. Kedden ismételt mintát adtam, amiben újabb baktériumokat találtak állítólag még mindig sokat, bár most már csak napi egyszer székelek és a lázam is megszűnt, a hasam se fáj már. Negatív széklet mintát kellene gyártanom ahhoz h mehesssek vissza dolgozni. Kb. mennyi időbe fog ez még tellni? Meddig tarthat el ez a fertőzés? Diétán és Normafloron kivűl lehet-e még valamit tenni érte h hamarabb elmúljon?



2017. jún. 29. 12:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!