Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » CEA labor értékem 0.50 alatt...

CEA labor értékem 0.50 alatt lett és az eltérések címszónál van egy! Jel, a referencia érték 0. 00 -5. 00 Akkor ez most azt jelenti vastagbél rákom van? Most kaptam meg a leletet és nagyon meg vagyok ijedve. Széklet vér negatív lett.

Figyelt kérdés
vastagbélrák

2015. márc. 13. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Referencia érték 0-5 között. Szerinted a 0,5 beleesik vagy sem?...
2015. márc. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem,de akkor minek teszik oda azt a ! jelet.0.50 alatt van nekem.Azt se tudom hogy most melyik a rák,ha 0 vagy ha 5 fölött van?Vagy is-is?
2015. márc. 13. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Most őszintén, mi a franc nem érthető azon, hogy referencia érték? Referencia érték = normál érték. A CEA normális értéke 0 és 5 között van. Neked 0,5, ami (kb. másodikos matematika) beleesik a 0 és 5 közé.

0 alatt mégis hogy lehetne a szintje? Nyilván 5 felett nem jó, de az sem jelent automatikusan rákot. Ugyanis ezek a tumormarkerek diagnózis felállítására nem alkalmasak. Előfordulhat magasabb érték úgy is, hogy valakinek nincs rákja, és rákos betegnél is lehet normális érték.

2015. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát elnézést,csak megijedtem és összezavarodtam.Elővagyok jegyezve tükrözésre is majd az tuti biztos eredményt ad.
2015. márc. 13. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!