Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csomók a köldököm körül?

Csomók a köldököm körül?

Figyelt kérdés

Vagy 2 napja vettem észre, hogy a hasam keményebb mint szokott. Először megijedtem, hogy terhesség, de rájöttem, hogy ennek az esélye aprócska, egyrészt mert óvszer+pharmatex+megszakítás+naptármódszerrel védekezünk, másrészt ez a köldököm körül van. Éjszaka nem tudtam aludni, elkezdtem tapogatni a keményebb részt, és mintha kisebb csomókat éreznék, a köldököm mellett/fölött, de egyáltalán nem fáj, csak érzem hogy keményebb rész. Más panaszom nincsen, sem fájdalom, sem székrekedés, sem hasmenés, sem hányás. Terhességre utaló jelek sem. Háziorvos csak később rendel, én pedig megijedtem, ezért írtam ide. Mi lehet a baj? Google sérvet, vakbélgyulladást ír, de azokra semmi más panaszom nincs. Köszönöm a rendes válaszokat, további szép napot kívánok.

15/l


2017. jún. 30. 10:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy nem sportolok, nem is edzek, szóval nem erőltettem meg.
2017. jún. 30. 10:26
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt komolyan kell venni muszáj vele orvoshoz menni, majd ő megnézi van-e kóros elváltozás de bármi lehet. Ha fájdalmat éreznél akkor hasnyálmiriggyel kapcsolatban lehetne valami de csak találgatni lehet...MENJ ORVOS :D
2017. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Mire megnéztem volna a válaszokat, el is múlt. :D Azta
2017. jún. 30. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!