Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki volt már hasonló...

Valaki volt már hasonló helyzetben? Többi lent

Figyelt kérdés

Július 27-én megyünk Pestre a Heim Pálba a gasztroenterológiára, mert kb. 1 - 1,5 éve a következők a tüneteim: gyomorfájás, puffadás, hasfájás, szinte semmit sem tudok enni mert ezeket érzem rögtön, meg úgy általában evés nélkül is előjönnek ezek a tünetek, de főleg evés után. Napi szinten. Volt olyan is, hogy haza kellett jönnöm a suliból, mert annyira szúrt a gyomrom meg hányingerem volt, hogy majdnem rosszul lettem, utána hasmenésem is volt. Ja meg hasmenésem is gyakran van, havonta úgy 2x - 4x kb, de van hogy többször, főleg, ha tejet eszek. Ezért is megyünk, hogy a laktózérzékenységet is vizsgálják, mert ahogy eszek-iszok tejet, utána elkezd fájni a fejem kegyetlenül, meg a hasam is, és ehhez hasmenés is társul általában. Pici koromban laktózérzékeny voltam ami aztán később elmúlt, most viszont újra előjött. Amúgy a múlt héten adtunk fel széklettartályt helicobacter vizsgálata miatt, jövő héten lesz róla eredmény.

Szóval volt már valaki hasonló helyzetben? Vagy tud valamit erről? Nagyon félek, hogy mit fognak csinálni. Olyat is olvastam valahol, hogy első alkalommal (most megyünk először) bele is nyúlhatnak a végbélbe?:o meg hasonlók.. szóval inkább most tudjam meg, hogy mit fognak csinálni, mint aztán ott érjen meglepetés..

16/L



2017. jún. 30. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát csinálhatnak bél vagy gyomor tükrözést, én most voltam gyomron és nem volt kellemes de tul fogod élni
2017. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uhh köszi😩 Mások is írhatnak még, sőt, légyszi írjatok
2017. jún. 30. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Én valamikor nyáron megyek hogy vizsgálják a laktóz érzékenységet. Mikor valami tejeset eszem vagy iszom utána elkezd fájni a hasam, puffadt lesz és néha hasmenésem is van tőle. Szerintem ne izgulj
2017. júl. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, ugyanabban a cipőben járunk
2017. júl. 9. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!