Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Egy hete még hánytam meg hasmenésem volt, de két három nap alatt lement, elmentem vele orvoshoz biztos ami biztos, azt mondta hogy csak valami vírus és probiotikumot adott.

Nem volt semmi bajom mostanáig.

Már két napja görcsöl a gyomrom és a legapróbb érintés is nagyon fáj

Ez a kettő dolog összefügghet?

Ha igen akkor mi a bajom?



2017. jún. 30. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég keveset írtál le a körülményeidről (mid fáj, milyen tüneteket tapasztalsz magadon). Derék dolog, hogy elmentél orvoshoz - ő jobb tanácsot tud adni, mint a fórumozók még ha lehet köztünk orvos is.

Remélem hamarosan rendbe jössz.

Eszel elég vitamint? C vitamint elsősorban a mostani időjárás miatt is,

Stresszre gondolok, amit egy elég vitaminnal és esetleg a magnézium tartalmú készítménnyel befolyásolhatsz.

Több ötletem ezek alapján nincs sajnos.

Összefügghet minden mindennel, az összefüggést orvos tudja pontosítani.

Helyedben abból indulnék ki, amíg nem szól más ez ellen, hogy nincs összefüggés a két dolog között.

Nem kell összefüggniük.

2017. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Még a RÁK is! A szervezet egy olyan reakciója, ami valamilyen behatás ellensúlyozására jön létre.

2017. jún. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!