Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meleg, folyó érzés a fejben....

Meleg, folyó érzés a fejben. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Mostanában reggel, felkelés után szoktam érezni, hogy a fejemet elönti 1-2 másodpercre egy melegség érzet és olyan, mintha folyna benne valami. Nagyon meg vagyok ijedve, mással előfordzlt már hasonló? Nincs magas vérnyomásom, nem dohányzok. Viazont elég stresszes vagyok, régebben voltak mentális betegségeim (pánikroham, szorongás) és néha még most is előfordulnak ezek. Allergia gyógyszert szedek, de annak nincs ilyen mellékhatása. Kérlek, segítsetek! 16/L

2016. ápr. 21. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz ezzel a tüneteddel. Lehet akár érszűkület is. Ezt abból gondolom, hogy időseknél szokott ez előfordulni láb érszűkület esetén.
2016. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16 évesen nem korai kicsit az érszűkület?
2016. ápr. 22. 07:26
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Időseknél sincsen láb-érszűkületnél folyás érzés. Ezt te csak kitaláltad. Kérdező: nem tudom mi lehet ez az érzés, de nem lehet súlyos. Próbálj meg egy kis tornát, vagy menj ki a fürdőbe, és mosd meg az arcodat. Ne foglalkozz vele. Elmúlik.
2016. ápr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyukámnál volt ilyen a lábában érszűkülettől. Menj el orvoshoz!
2016. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kedves kérdező! Megoldódott-e a probléma? Ez nálam is elkezdett jelentkezni 4-5 napja, 1-2x érzem naponta, főleg este.

Ha voltál orvosnál, mit mondott? Mi lett a végkifejlet? Minden oké?

2019. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze, minden rendben van, csak idegi alapon volt az egész. Gondolom a pánikbetegség váltotta ki, de azóta abból is szerencsésen kigyógyultam.:)
2019. szept. 29. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!