Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van az, hogy állandóan...

Mitől van az, hogy állandóan azon idegeskedem, hogy lemegy a vércukor szintem?

Figyelt kérdés
mindig azon idegeskedem, hogy ettem-e eleget stb. meg hogy nem leszek-e rosszul, mert volt már, hogy annyira éhes voltam, hogy remegtem, és megmértem és 2.5 volt stb,

2017. júl. 2. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki nem cukorbeteg, annak nem esik le annyira a cukra, hogy baj legyen belőle. Ha nem így lenne, már rég kihalt volna az emberiség.
2017. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ezen teljesen felesleges idegeskedned.

Végy egy zacskó savanyú cukrot és tedd a táskádba. Ha úgy érzed, hogy az éhség miatt leeső félben van a vércukorszinted, szopogass el egy-két cukorkát és az percek alatt megdobja annyira a vércukor szintedet, hogy kényelmesen, nyugisan találhatsz magadnak alkalmat és helyet a normális evésre.

Így elkerülheted a rosszul létet és az alacsony vércukor szinttel járó diszkomfort érzést is.

2017. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsánat savanyú cukrot írtam, de szőlőcukrot akartam.

Bármilyen, akár ízesített szőlőcukor is jó. (A modern kiszerelésen már "dextrose" vagy "dextróz" felirat is lehet, és nem magyarul van szőlőcukor ráírva, hanem az angol vagy latin kifejezés.)

2017. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!