Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szegycsont alatti fájdalom...

Szegycsont alatti fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nekem olyan panaszom van, hogy minden reggel a szegycsont alatt nagyon erős nyomó fájdalom ami meg szűnik 10perc mulva nap közben pedig nem annyira erőssen de akkoris nyomó fájdalmat érzek a szegycsont alatt és körül 19éves vagyok néztem a reflux betegséget meg ehez hasonlókat de sehol nem találok konkrét dolgot, holnap megyek orvoshoz csak azért irok mert már aggodok . Nehogy valami nagy bajom legyen savas nemhiszem hogy vagyok mert a nyelő csőben nem érzek maró érzést . Csak annyi hogy a szegycsont alatt nyomó fájdalom. Nem tudom mi lehet a bajom . Valakinek volt már ilyen?

gondolkoztam már hogy nem e a tüdőm fáj de az nem ottvan nem cigizek nem iszok szénsavasat . igy végkép nemtudok mire jutni ,



2017. júl. 3. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell félni, szerintem nem komoly, refluxbetegség lehet a háttérben, nem mindig érzed, hogy égne a gyomrod/nyelőcsöved, sokak úgy jönnek be a klinikára, hogy azt hiszik szívinfarktusuk van, pedig "csak" refluxbetegségük.

Amúgy ha a szíveddel lenne bajod az terhelésre egyre rosszabb lenne, pl.: viszed haza a kilós kenyeret a boltból és légszomj, mellkasszorítás stb...

De az orvos mindenképp jó ha lát!

2017. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A szegy csont alatt a gyomor van,lehetséges hogy olyankor csak enned kéne pàr falatot és sok folyadékot kellene innod.
2017. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!