Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 hónapja ízületi gyulladásom...

3 hónapja ízületi gyulladásom van és nem tudom, mi lehet. Kezdődött: bal váll, bal térd, bal boka, bal könyök, jobb csukló, jobb boka. A bal váll sokáig fájt, UH-on ízületi folyadék volt látható. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A többi ízület szinte nem duzzadt,1-1 napig fájt, a bokák épp most duzzadtak, kicsit mindkettő, de ezek nem fájnak. Kisízületek rendben, ízületi merevség nincsen. Vérsüllyedés rendben, CRP rendben. Reumatológiai vizsgálaton minden antitest, HLA-BL27 neg, reuma faktor neg. , autoimmunnak nem gondolják.1 hónap Apranax után a fájdalmak eltűntek. Most csak a bokáim duzzadtak, jobb Achilles-ínnál fáj időnként, máshol nem. Más betegségem nincs. Volt már ilyen valakinél? (32 éves nő)
2017. júl. 4. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáltál edzeni vagy csak a gyógyszereket szeded?
2017. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem edzek, nem szedek gyógyszert. Az Apranax-ot szedtem 1 hónapig.
2017. júl. 4. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:

gondolom sajnálod, hogy nem találtak egy betegséget se amit gyógyszerrel meg lehet gyógyítani

ne add fel

2017. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt szeretném, ha rendben lennének az ízületeim. Mindegy hogyan. Gondolom, ha duzzadt és van, amelyik fáj, az nem egészséges.

Hátha valaki gondol valami olyanra, ami eddig az orvosnak vagy nekem nem jutott eszembe. Bármilyen tanácsnak örülök.

2017. júl. 4. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Rosszul gyökérezelt, gyulladt fog? Nekem pl. okozott enyhe ízületi fájdalmat.


Szóval esetleg menj el fogorvoshoz is. Fogak okozhatnak ízületi panaszokat.

2017. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!