Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 4 napja nem múlik a lázam?

4 napja nem múlik a lázam?

Figyelt kérdés
Az elsô nap meg csak 37.5 volt. Aztan szerdan mar ment felfele. 38.5 körül. Elmentünk dokihoz, még a multkori torokvaladek mintamert es candida gombat talalt. Kaptam ra egy 4 hetes heti 1 tablettas gombaolot. Aznap meg be is vettem. Mostmar 2-3 napja folyamatosan 39-40 kozott van. Ugyeleten azt mondtak, hogy tuszos mandulagyulladas. Kozben a haziorvostol kaptam sumamed antibiotikumot. Ma veszem be az utolsot, de eddig semmi valtozas. Elkuldott a haziorvos mandula kiszedetesre, mert viszonylag surun 3 hetente ez a bajom, csak ez a legdurvabb most. Kettesevel szedem az algopyrint, hutofurdo utana ugy egesz jol lemegy. Majd par ura mulva ujra felmegy nem kicsit. Ettem mar fagyit, hideg dinnyet, hudegvizet ittam, meg sosvizzel is oblogettem. Valaki segitsen mert mar megorulok itt az agyban nem is tudom hanyadik napja...

2017. júl. 7. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Tüszős mandulagyulladástól lehet ilyen magas láz, de lehet még kellene szedni antibiotikumot ha ettől nem múlt el, szerintem nézesd meg gégészeten.
2017. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elmentem az ügyeletre és végre nem egy sinter orvost kaptam.. Kaptam Augmentint napi 2x1. Idáig hármat vettem be, de már milliókkal jobb.
2017. júl. 9. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos olyan antibiotikumot kaptál először, ami hatástalan volt arra a baktériumra, ami a torkodban tenyészett. Ez a második kezdte el kinyírni őket.
2017. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!