Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szörnyen bedagadt a szemhejam...

Szörnyen bedagadt a szemhejam és már alatta is kezd. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Vasárnap nagyon leégtem a napon fájt is jó ideig mara már jobb.Akkor meg semmi baja nem volt a szememnek utána kezdett el a 2 szemöldököm között dagadni mostanra meg a 2 szemem.Nagyon megvagyok ijedve nem fáj olyan mintha víz lenne benne.Ma megyek orvoshoz de remélem semmi komoly :( Valaki tud valamit? A panthenol ra lehetek allergiás? Még arra gondoltam..

2017. júl. 13. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Allergia lehet, nem biztos, hogy a panthenol, lehet pollen is. Mutasd meg orvosnak, majd ad rá krémet.
2017. júl. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Borogasd
2017. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki? Megmaradsz?
2017. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elég izé volt a doki nem mondott semmit csak hogy a leeges miatt van.Azt mondta hogy ahogy gyogyulok úgy elfog múlni a dagadás is.Szóval vártam és piheztem erre láss csodát már jó a szemem :)
2017. júl. 15. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!