Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Így kaphattam el bármiféle...

Így kaphattam el bármiféle betegséget? Szörnyen aggódom.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap elég nagy butaságot csinaltam...

A suliban mentem el mosdóban, eleg feldúltan, mert felidegesitettek az osztálytársaim. Bmentem a fülkébe, le volt hajtva az ülőke, azt hittem, ma meg nem használta senki, igy felhajtottam, es valamibe belenyúltam. Olyan volt mint a víz, így akkori idegallapotomban nem aggódtam... Letorolgettem az uloket, ugyan azzal a kezemmel, igy voltam vele, hogy felszívja majd az ujjamon lévő 'vizet', aztán elvegeztem a dologom, es ugyan azzal a kezemmel... Hat, töröltem ki a kitörölnivalomat...

Azonban, tegnap delutan óta azon kattogok, hogy mi van, ha az nem viz volt? Kaphattam el igy barmi betegséget? Könyörgöm, Segítsetek..! Aludni sem tudok, annyira Félek... Nem akarok egy ilyen butaság miatt meghalni...


16/l



2017. febr. 28. 07:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem hisz a kezeddel nem érintkezett csak a wc papírral. Nyugi. Nem vagy kicsit túl paranoiás?
2017. febr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Úgy,ahogy az 1. mondja. Magadat nem puszta kézzel törölted meg gondolom,hanem papírral. Nyugodj meg!
2017. febr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem! Az okozhat gondot, hogy papírzsebkendőt használtam?><
2017. febr. 28. 14:55
 4/14 A kérdező kommentje:

Akkor nem kell tovább aggódnom?

Tegnap majdnem sírtam, olyannyira féltem...

2017. febr. 28. 16:42
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem baj hogy papírzsepivel. Az viszont baj hogy ilyen szinten ki vagy akadva. Nyugi
2017. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Sajnos, nagyon...be vagyok panikolva ilyen helyzetekben. Gyakran előfordul...><

Ha beszélnek az iskolapszichologussal, az tudna ezen a problémamon segíteni?><

2017. febr. 28. 17:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tudna. És ne félj,nem lesz bajod a papírzsepi miatt sem!!!
2017. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Érdeklődni fogok, hogy tudna-e fogadni!

2017. febr. 28. 20:03
 9/14 A kérdező kommentje:

Rögtön rettegni kezdtem, hogy AIDS-et, vagy hasonlóan rettentő dolgot kaphattam-e el így...><

De most már nyugodtabb vagyok :)

2017. febr. 28. 20:05
 10/14 A kérdező kommentje:
Biztosan nem kell aggódnom?><
2017. febr. 28. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!