Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet, hogy butaság lesz...

Ez lehet, hogy butaság lesz amit most kérdezek, de nőhet ösztrogén szintem hirtelen megugorhat, ha zavarba jövök?

Figyelt kérdés
Olvastam egy ilyent, hogy hogyha zavarba jön az ember hirtelen megnő az ösztrogén szint. Ez igaz?

2017. júl. 14. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhetőnek tartom. Az biztos, hogy a kortizol, adrenalin, noradrenalin szint durván megugrik izgalom esetén.
2017. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Más véleményeket is szívesen várok.
2017. júl. 14. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,az agresszivitás fokozza a tesztoszteron szintet,a zavarban levés pedig ezzel ellentétes,inkább nőies viselkedésre jellemző,szóval igen elképzelhetőnek tartom.
2017. júl. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval ha valaki elmegy vérvizsgálati ösztrogén ellenőrzésre és zavarba jön amikor veszik le a vérét, e miatt mutathat nagyobb értéket a vérkép?
2017. júl. 15. 00:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges szerintem.Én is csak logikázom,nem tudom biztosra.Kérdezz meg orvost,bár lehet,hogy nem veszik komolyan a kérdést,mert nem ezt tanulták.

Úgy értem Pl.vannak olyan orvosok,akik megtanulják,hogy a magas vérnyomás betegség létrejöhet az elhízástól,a túlzott sófogyasztástól,dohányzástól,alkoholizmustól,ill.ezek együttesétól,de nem foglalkoznak vele,hogy pszichés tényezők önmagukban ugyanígy állandósíthatják.

De valami szakember biztos tud rá adni választ.

2017. júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!