Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 47 éves vagyok, és amióta...

47 éves vagyok, és amióta ritkán menstruálok, állandő csípőfájdalmaim vannak. Mit tehetek, vagy szedjek, hogy visszajöjjön a rendszeres menstruációm? (Csak komoly válaszok)

Figyelt kérdés

2017. febr. 17. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz, ad beutalót hormonvizsgálatra /vérvétel/. Ettől függ, hogy mivel fog kezelni. A csípőfájdalmat légyszíves pontosan írd le, hol érzed?
2017. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pontosan a hátam legalján,a bal csípőcsontom mellett.
2017. febr. 17. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:
A csipofajdalom, ahol erzed, siman elkepzelheto, hogy nem a csipo, hanem a petefeszek sugarzik oda. 47 evesen lehet mar a menopauza is, aminek sokfele "mellekhatasa" van. Mindenkepp vizsgaltasd ki magad, lehet hogy semmiseg, de jobb, ha megnez egy doki.
2017. febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Csontsűrűséget néztek nálad? Kezdődő változókor idején nagyon hamar is bekövetkezhetnek változások. Anyukám most van ebben a cipőben, neki csontritkulást diagnosztizáltak.


Lehet, hogy egy kivizsgálás kéne.


Rakass fel spirált, kicsit segíthet a menstruációs dolgokban! Anyukámnak sokat javított, nőgyógyász javasolta 2 éve.

Illetve, a hormonszinted ugrásszerű változását kéne orvosolni valahogy, pl. progeszteron krém állítólag segít. Az E-vitamin nagyon sokat segített anyunak szintén- napi szinten 200 mg-os kapszulát szed.


Ha pesti vagy ajánlok egy kiváló magánorvost, megfizethető áron, nagyon jó szakember és elég nagyon tapasztalata van a problémád kapcsán is.


írj privát üzenetet ha érdekel.


25/N

2017. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!