Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a baj a manduláimmal?

Elszivottcigaretta kérdése:

Mi a baj a manduláimmal?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja nagyon be voltak gyulladva (akkor tudtam, hogy azert mert tul sok tul hideg italt fogyasztottam) kb mar majdnem osszeertek, nagyon zavart eves kozben es amugy is.fontos hogy fajdalommal nem jart!! Kaptam ra augmentint amitol allergias reakcioim lettek es nagyon megijedtem igy abbahagytam es az orvoshoz is feltem visszamenni.elmult par nap mulva a duzzanat. Most megint kezdodik, jobb mandulammal, ugyanugy fajdalom nelkuli. Mi lehet ez? Neten mindenhol fajdalmas gyulladasrol irnak meg tuszos mandulakrol stb de ez szimplan fel van dagadva, es nem faj. Valakinek otletek mitol lehet??? Orvos nelkuli otthoni esetleg homeopatias modszerek? Esetleg dohanyzastol? Evek ota dohanyzom, mikor volt az allergias roham augmentintol abbahagytam, egy hete ujra dohanyzom, lehet ez ingerli es szimplan a cigit hagyjam el? Mar minden felere gondolok.
2017. júl. 15. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyomelemek vitaminok hiánya , nem tabletták kellenek . Sok nyers friss termés , életmód váltás . Finom liszt só cukor tej kihagyása , mélyebben merülj el a makrobiotikában személyre szabott táplálkozásban.
2017. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A dohányzás a baj, igen.
2017. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon ugy erzem, hogy mashoz nem tudom kotni csak a cigihez, mivel sokat es eroset szivtam mindig is. Aztan egybol ketnap alatt elmult mikor nem gyujtottam mar ra, most egy hetig kicsapongo cigis alkoholos eletet eltem es visszajott.. :) Szoval matol nem gyujtok ra , aztan kiderul par nap alatt. :) Ha ettol elmulik, tobbe nem probalkozom a dohanyzassal. Az eletmodra meg annyit, hogy sosem ertettem hozza tulzottan, probalok egy ideje tobb gyumolcsot zoldseget enni, kalciumot magneziumot iszok pezsgotabiban, nem eszek nagyon "szemet kajat" , probalok glutenlaktozminden menteseket enni, es asvanyvizet iszom rengeteget. Zabkasat hasonlokat kajalok. Tudom ez nem sok, de jobb mint az eddigiek...
2017. júl. 15. 18:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert!!!
2017. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!