Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Éget és csíp ha pisilek néha...

Artand kérdése:

Éget és csíp ha pisilek néha miért?

Figyelt kérdés
Télen kezdődött égetett és csípett a pisim még 2016 telén voltam urológusnál mindent megnéztek vizeletvizsgálat is volt röntgen is volt és nem találtak semmit! Ellenben akkor nem értem miért éget és csíp néha a pisim mi lehet az oka? Hólyaghurutra gondoltam már de igazából fél év alatt már jó párszol előfordult ez. Kérlek segítsetek nagyon fájdalmas és nem karom többet érezni vagy ha igen akkor is tudnom kéne, hogy hogy lehet ebből gyorsan kigyógyulni. Nem véres nem más a pisim mint amúgy,de egy pisiléskor ha elkezd fájni akkor van, hogy 5-10 percig is fáj volt már olyan télen, hogy fél óráig fájt. Remélem hamar tudtok valami tanácsot adni! (14 éves fiú vagyok amikor elkezdődött 13 éves voltam januári vagyok)! Köszönöm a válaszokat előre is remélem tudtok segíteni és még nem volt nemi párkapcsolatom!

#Csípő pisilés #normális vizelet szín.
2017. júl. 16. 00:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!