Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vigyem máshova a kórházból...

Vigyem máshova a kórházból vagy tudják mit csinálnak?

Figyelt kérdés
Hasnyálmirigy gyulladása van a szerelmemnek, vasárnap óta nem ihat nem ehet semmit, de ez már a 4. nap! Éhezik, azt mondják, illetve ez normális, de van, aki azt mondja, hogy szar a kórház, ne higgyünk az orvosoknak. Mikor legyen gyanús, hogy lépni kell? Most infúrión vagy, növelték az adagot, és cukros löttyöt is adnak infúzióban nem csak antibiotikumot, de már ilyenkor nem táplálni kéne vmi szondán keresztül? hát összeesik!

2017. júl. 19. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudják mit csinálnak, rutinszerűen látják el! Ki fogják nyírni! A tiszta infúzió elég volna neki. Az adagolt antibiotikumok már mérgek az Ő számára.
2017. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

- olvass utána a betegségnek

- beszélgess az orvossal

- hozd meg a döntést

2017. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De hiába viszed másik kórházba, ugyan ezt csinálják vele. Ha nem vagy valakinek a valagavége, "Ők mindent megtettek érte" csak a szervezete nem volt elég erős!
2017. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasnyálmirigy gyulladás esetén a betegnek úgynevezett 0 diétát kell tartania, ami azt jelenti hogy sem ételt sem pedig italt nem fogyaszthat. A szükséges tápanyagokat infúzióval, intravénásan adják be. A leírásod alapján szerintem a kórház teljesen szakszerűen jár el.
2017. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok. Az #1 válaszolóra ne hallgas, mert egy barom. Az antibiotikum szükséges a hasnyálmirigygyulladás kezeléséhez.
2017. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, elég vegyes a megítélés, és én magam lennék a legkritikusabb. De most az utolsó hozzászólás szerint érzek én is, pedig én magam is csalódtam már a kórházban, és az utolsó előtti hsz.-ben is írják, olvass utána, hozd meg a döntést, szerint is, ahogy olvasom, azt írják, amit itt csinálnak. Csak azt is hallottam, hogy valakit orrán keresztül táplálnak, ha ilyen sokáig nem kap ételt. Párom infúzión kapja "csask". Hogy elegendő-e. Ezt nem tudom, mert a neten azt írják, hogy 3 nap 0 diéta, ő meg már 4. napon lesz túl, és hát nem tudom...Azért bizonytalanodtam el. A kórház azt mondja, hogy nem nagykönyv, hogy meddig tartson a 0 diéta, ők azt addig tartják, amíg a gyulladás le nem megy...:(
2017. júl. 19. 13:04
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, és köszönöm a sok választ! Én most azt láttam, hogy amennyit én csalódtam ebben a kórházban, meglepően sokat rohangálnak páromhoz, hozzák-viszik az infúziót, stb, csak a magyarázatok maradnak el, és a miértek, meg egyáltalán a kommunikáció...
2017. júl. 19. 13:06
 8/9 anonim ***** válasza:

A kórházban az orvosok és az ápolók rutinszerűen járnak el. És nagyon is vigyáznak, hogy a kórház jó hírén véletlen se eshessen csorba. Mint aki korábban leugatott, baromnak nevezett, csak az ilyen vélemények maradhatnak talpon.

Az interneten, az újságokban, sem lehet megírni a valóságot, pedig ha a beteg szervezete próbálja helyreállítani a változást és elég erős hozzá, akkor az antibiotikum nélkül is helyreáll. Ha viszont a szervezet olyan gyenge, akkor az orvosok mindent megtettek a beteg megmentése érdekében, hisz az antibiotikum nagyon előnyösen hangzik ebben a felállásban is. "A műtét az sikerült csak a beteg szervezete volt a gyenge"

A társadalomban mindig az orvos, a diploma irányít, ezért minden embert függővé kell tenni tőlük. Mert az egészséges emberről nem lehet lehúzni több bőrt.

2017. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szamo77db ***** válasza:
Az én apámnak volt hasnyálmirigy gyulladása. Ő 3 napig volt így éheztetve. Azt mondták azért, mert kímélni kell a hasnyálmirigyet. Valami undorító fehér folyadék volt bekötve neki infúzióba. A 4. napon kapott egy csésze teát és valami babapiskóta-félét. Nagyon megviselte ez az egész. Orvos ismerősöm mondta, hogy ne lázongjunk a kezelés miatt, mert volt már olyan, aki belehalt a hasnyálmirigy gyulladásba. Persze ezt apámnak ne mondjam el!
2017. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!