Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A képen látható anyajegy...

A képen látható anyajegy rosszindulatúnak tűnik?

Figyelt kérdés

[link]


Már kértem időpontot bőrgyógyászatra, viszont csak szeptember végére kaptam, és félek, hogy addigra késő lesz, ha rosszindulatú anyajegyről van szó. Kb. egy dzűk hónapja változott meg a széle, úgy néz ki, mintha egy kicsit be lenne gyulladva. (De nem érződik úgy.)

A kép alapján szerintetek van min aggódnom? Viszonyításnak ott a képen a felső anyajegy, amit én a saját megítélésem alapján normálisnak tartok.


Minden választ köszönök!


2017. júl. 21. 01:39
 1/4 A kérdező kommentje:
*szűk
2017. júl. 21. 01:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hozzáértő de szerintem nem tűnik vészesnek :) ha meg az akkor időben meg lett találva és az a lényeg, van amúgy magán rendelő is én is voltam már, 12 ezret hagytam ott de kivizsgáltak alaposan.
2017. júl. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik a 3 ból?
2017. júl. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tűnik rosszindulatúnak, de a helyedben inkább elmennék magánrendelésre, az a biztos. Sajnos bőrgyógyászatra rengeteg idő bekerülni, esetleg, ha maradni akarsz az ingyenes verziónál próbálj háziorvosodtól kérni beutalót, amivel azonnal tudsz menni bőrgyógyászatra és onnan sebészetre (legalábbis nálunk így van). Viszont hozzáteszem, hogy nyáron lehet nem szívesen szedik le, főleg arcról.
2017. júl. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!