Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok. Ciki felvenni ujjatlan...

Lányok. Ciki felvenni ujjatlan felsőt, amiért a jobb felkaromon látható 4 anyajegy?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 10:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem az alkaromon van.mégsem hordok mindig pulcsit.
2010. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
ha nagyon látható igen
2010. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben attól függ, milyenek az anyajegyek!
2010. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Óóóó,te még sosem jártál strandon?

Szerinted ott minden ember cikinek érzi a szépséghibáit?

Biztos van rajtad előnyös dolog is,hangsúlyozd azt.



És szívből kívánom Neked,hogy ez legyen a legnagyobb problémád az életben!:)

2010. aug. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
1 nagyobb van, de az csak hátulról látható majdnem a vállamnál 3 normál nagyságú
2010. aug. 21. 11:07
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem ciki.másokon is van anyajegy, mégsem szégyenlik...szerintem hordj nyugodtan olyan felsőt.attól vagy szexi hogy magabiztos vagy;)
2010. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Figyi, nekem 14 darab van, csak a vállam környékén a jobb karomon, mégis lazán felveszem. Különben is, az anyajegy nem ciki.
2010. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Jézusom, a 23 életévem alatt még soha nem hallottam ilyesmit, hogy egy anyajegy ciki lenne. Az előfordul, hogy eü. szempontból rossz helyen van, elváltozás miatt levetetik, vagy valaki csak nem szereti, hogy épp ott van. Nade ciki?

Egyre inkább úgy érzem, hogy "öreg" vagyok a mai "fiatalsághoz" képest.


Eddigi életed legnagyobb hülyesége lenne, ha emiatt nem vennél fel olyan felsőt, amilyet akarsz.

Meghökkentő, hogy egyesek mennyire komplexusosak a médiákban reklámozott "tökéletes" testű, bőrű, színű, hajú, magasságú... műnők miatt.

2010. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem a teljes karomon van 40:D
2010. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Nem olyan egyszerű azért..

Én fiú vagyok, és sok anyajegyem van, ezért megértem, milyen zavaró tud lenni, és én is cikinek érzem magamon.

Ha csak ez a 4 van és nem a szebbik fajtából, és főleg, ha zavar, ne hordj olyat, amiben nem érzed jól magad.


Láttam már embereken nagyon látható helyen nagyon csúnyát, azt nem tudom, mért nem veteti le. Jobb egy szép heg, na én azzal vagyok úgy, hogy nem zavar, ami rajtam van, alig látszik.


És menjen mindenki melanoma szűrésre, akinek sok anyajegye van, megéri. Én most voltam, egyikre sem ajánlották, mégis azt tervezem, hogy megritkíttatom, mert nekem megéri azt a kis kényelmetlenséget, hogy jó érzéssel vetkőzhessek le.

2010. aug. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!