Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mononukleózis csók betegség?

Mononukleózis csók betegség?

Figyelt kérdés

Tudom, előttem sokan feltették ezt a kérdést, de szeretnék végre beszélgetni egy emberrel, aki átesett rajta és már kivizsgáltak, mert én egyenlőre a sok olvasgatás után erre gyanyakszom. Indultak a tünetek tüszős mandulagyulladassal, majd a 4. Antibiotikum után az elmúlt, de sajnos a torokfajas nem. Olvastam, van aki hónapokig szenved vele, és én is úgy vagyok se algopirin semmilyen fájdalomcsillapító nem hat. Ugyan így vagyok. Tényleg, akinek nem fáradtság, az legyen kedves irni nekem.


Köszönöm !



2017. júl. 21. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha hozzáértő orvoshoz mégy, ő elküld megfelelő laborvizsgálatokra és nem neked magadnak kell saját magadat laikus módjára diagnosztizálgatni.
2017. júl. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom és megyek is nemsokára, csak írtam egy gégész orvosnak aki a tüneteim alapján ezt a betegséget írta .
2017. júl. 21. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!