Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha ezzel próbálom lehet bajom?

Ha ezzel próbálom lehet bajom?

Figyelt kérdés

Találtam a honom alján egyetlen egy darab ilyen futó -vagy lógószemölcs szerűséget. Egyáltalán nem nagy vagy zavaró, fájdalmas, inkább esztétikai szempontból fontos. Illetve félek, hogy borotvától tovább terjed.

Egyenlőre bőrgyógyász látogatását inkább több, személyes okból is kerulnem, így ha lehet próbálnám itthon eltüntetni.

Olvastam, hogy az almaecet jó lehet rá. Ha azt kipróbálom lehet bajom? Nyilvan ha 12 héten belül nem múlik el és nagyon muszáj a dolog elmegyek, de egyenlőre tenyleg szeretném halogatni. :(

Köszönöm a segítséget!



2017. júl. 22. 18:27
 1/1 anonim válasza:

Szia nekem is volt szemölcsöm és én a vérehulló fecskefű mellet döntöttem mert sokan ajánlották már a figyelmembe mert jó a szemölcsre, és eltűntetheti. nekem bevált. küldök egy linket

[link]

2017. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!