Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ide most valami hosszú dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ide most valami hosszú dolgot kell írnom, hogy kiírhassam a kérdést, szóval ezzel próbálom meg kitölteni a helyet. Bocsi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először is: nyugodtan leolthattok, az nem ozt vagy szoroz a hülyeségemen, lényeg hogy őszinték legyetek.

Van egy fiú, aki tetszett 5.-ben és akkor ezt el is mondtam neki, de természetesen ekkor még semmi komoly nem volt, fiatalok voltunk meg minden. A nagy vallomás-lepattintás ennyiből állt:

Én: tetszel.

Ő: oké.

Ez is Facebookon keresztül. Szóval olyan dedós dolog. De ezek után bárhogy próbáltam kiverni a fejemből, az érzéseim csak erősödtek és beleszerettem. 7.-ben újabb vallomás történt, bár ezt én nem akartam. A legjobb barátnőm kavart be, akinek talán sose fogok tudni emiatt teljes mértékben megbocsátani, de tudom, hogy csak jót akart. Így tulajdon képpen én, személyesen egyszer sem vallottam be és ő sose koppintott le nyíltan. Ja tényleg. A 2. lekoppintást kihagytam:

Azt mondta én is tetszem neki, de az osztályközösségre hivatkozva azt mondta ne járjunk, de megegyeztünk h többet fogunk beszélgetni. Erre pár napra elkezdett járni egy másik osztálytársunkkal. Tudom, hogy rengeteg hibát elkövettem kezdve azzal, hogy osztálytársamba szerettem, pedig ugye házinyúlra nem lövünk, de szenvedtem is emiatt eleget. Azóta is próbálom elfelejteni, de már 9.-es leszek és továbbra is az osztályomba jár és már azthittem nyáron kihevertem, de megláttam az augusztus 20.-án és nem hallottam a tüzijátékot a szívdobogásomtól (jó ez undorítóan nyálas példa volt, de e lényeget értitek, ugye?). És félek, hogy mivel már 4 éve érzek iránta valami komolyabbat, ez az elkövetkezendő 4 évben sem fog elmúlni és ez az amit nagyon nem akarok.


Gondolkoztam és azt hiszem az lenne a legjobb megoldás, akkor tudnék csak megnyugodni, ha szemtől sembe bevallanék neki mindent, és megkérném, hogy utasítson vissza rendesen. Mert ha talán élőben hallom, az ő szájából, hogy nem kellek neki, akkor talán képes leszek túllépni ezen.

Bevallom félek ezt még kiírni is. Attól tartok, hogy egy orbitális hülyeségre készülök. Szerintetek mit kéne tennem?



2014. aug. 22. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elèg egyèrtelmű a dolog. Nem jártok együtt szórakozni? Velem ugyanez volt a helyzet, első óta fülig szerelmes voltam belè. Alsóban ő is mondogatta hogy tetszem neki. Utána hetedikben másba lettem szerelmes, továbblèptem, stb. Elballagtam általánosból. Utána talán 10.ben találkoztunk egy szilveszteri buli alkalmán, ès hát mivel szingli voltam ő meg mèg mindig qrva helyes, elkezdtem vele beszèlgetni. Mindketten kicsit ittas állapotban voltunk, ès elkezdtem neki mondani nevetve, hogy általánosban ő volt a nagy szerelmem. Erre az volt a válasza, hogy èn is neki.:DD bár nem lett belőle semmi, talán neked is beválik. 17/L
2014. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!