Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért kell vissza menni...

Gfgfggf kérdése:

Miért kell vissza menni kontrollra?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam MR-en, koponyámat nézték, aznap vissza hívtak, hogy láttak valami a nyakamnál, ezért kell nyaki MR is, elmentem, valami fejlődési rendellenesség, de nem komoly, Ma kaptam meg az eredményt, elvileg minden rendben, viszont 2 hónap mulva kell mennem kontrollra, koponya és nyaki MR, de nem értem mi szükség rá?

2017. júl. 27. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, hogy kizárják a daganat lehetőségét.
2017. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Több pénz kell a kórháznak, orvosainak. A társadalombiztosító egész kis vagyonokat fizet ezekért a vizsgálatokért. Akinek szüksége lenne ilyen vizsgálatokra, azokat nehezen küldhetik el, mert az indokoltság mértékét nem lehet mihez mérni, nincs hozzá etalon. De akinek az indokoltság egyértelmű azt vizsgálgatják ha kö ha nem!
2017. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!