Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Torokgyulladásból lehet így...

Torokgyulladásból lehet így tüdőgyulladás?

Figyelt kérdés
Volt egy elég durva torokgyulladásom múlt héten gennyes mandulával, kaptam rá antibiotikumot amit tegnap estig kellett szednem. 2-3 nap alatt el is múlt a gyulladás, viszont tegnap este elkezdett fájni a mellkasom és a köhögés is rám jött. Aztán ma napközben csak alig éreztem ezeket a tüneteket, de nagyjából egy órája egyre sűrűbben tör rám a köhögési inger, és nem a torkomat irritálja valami hanem a mellkasomban vagy egy furcsa szorító-viszkető érzés. Ugye ez nem lehet tüdőgyulladás kezdete? Fáradtabb is vagyok, kicsit szédülök meg volt ma egy enyhe hőemelkedésem is, ez tegnap óta így megy, de ezeket ráfogtam arra, hogy fel vagyok fázva. Lehet hogy rosszul tettem? Forduljak orvoshoz vagy várjam meg hogy alakul?

2017. júl. 27. 19:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!