Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Lehetséges, hogy higanymérgezésem van? Az lappanghat évekig?

Figyelt kérdés

Olyan 2012 novemberében beteg voltam, és akkor ittam a

meleg teát a szobámba, 10 éves voltam, és azzal szórakoztam, hogy ha beleteszem a lázmérőt a teába, és megnézem, hogy így mennyire megy fel. Én eszre se vettem akkor, hogy szétdurrant a lázmérő a teámban, és elkezdtem inni. Amikor a végére értem, akkor egyszer csak valami kis golyót éreztem számban, egyből vissza köptem, és letettem a bögrét, azt hittem, hogy a kistesóm még előtte tett valami gyöngyöket a teámba a hecc kedvéért, nem is foglalkoztam vele. Utána amikor anyukám hazaért mondtam ezt neki, akkor derült ki, hogy a higanyt éreztem a számban a szétdurrant lázmérőből, anyukám nagyon elkezdett pánikolni, és felhívta az ügyeletet, ott pedig az egyik orvos azt mondta, hogy ha nincs semmi tünetem, akkor nem kell kórházba menni,

csak igyak sok folyadékot.(semmi bajom nem volt)

Azóta sincs semmi szervi bajom, mégis nagyon félek, hogy higanymérgezést kaptam, és pusztít belülről, mert már hallottam ilyet, hogy semmi testi tünettel nem jár, csak majd pár év múlva meghal az ember. Nagyon félek, de a szüleim nem akarnak velem orvoshoz menni, mondván semmi bajom nincs, annyi higanytól amúgy se lenne semmi bajom, ami a lázmérőben van, meg le se nyeltem,de én akkor is félek. Szerintetek van okom rá? Ezzel orvoshoz kellene fordulni, vagy hagyjam az egészet?



2017. júl. 28. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Te láttad a youtubeon a legjobb top 10től a videót?

Az megadja szerintem a kérdésedre a valaszt ha meg nem akkor bocsi.

2017. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Láttam pont az előbb, ahogy keresgéltem, de arra nem jöttem rá, hogy most akkor van-e akkor valami bajom, ha nem nyeltem le, meg semmi tünetem nem volt.
2017. júl. 28. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem nyelted le akkor is valamennyi bekerült a szervezetedbe de ha évekig semmi bajod nem volt szerintem nincs semmi gond. 1-es vagyok :D
2017. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: nem lehetséges.

Hosszabban írtam privátban.

2017. aug. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!