Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan hagyjam abba a rángatóz...

Hogyan hagyjam abba a rángatózást? 15/F

Figyelt kérdés

Már elég régóta rángatózom és sokszor,amikor pl.: izgulok vagy örülök.

Ezt a rángatózást úgy képzeljétek el,hogy rendszeresen megfeszítem a karom, vagy az egész testem.Szerintem tudatosan csinálom,nem magától jön.Ha odafigyelek akkor egész sokáig megállom,hogy ne csináljam,hanem maradjak nyugodt.

De az a baj,hogy emiatt már sokszor megfájdult a könyököm, begörcsölt a karom,megfájdult a kari izületem,és ha ki akartam nyúktani feszült.

Szeretném,hogy abbahagyjam,de valahogy mindig megfeletkezem rola és megfeszülök.

Azért is szeretném befejezni ezt az egészet,mert ez később ,ha így folytatom rosszabbra is fordulhat.(pl:tönkremennek az izületeim vagy remegni fogok)

Kérlek segítsetek vagy tanácsoljatok valamit amivel jobbra fordíthatom a helyzetem.



2017. júl. 28. 22:07
 1/1 anonim válasza:
Hass rá tudatalattival, meglátod, elfog múlni! (Olvass sokat a tudatalattiról!)
2017. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!