Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet elkapni a hpv-t?

Hogyan lehet elkapni a hpv-t?

Figyelt kérdés
A tortenet lenyegeben annyi, hogy tegnap kint voltam a baratom tarsasagaval, es nalunk (mint ahogy szerintem eleg sok embernel) az a szokas, hogy koszonesnel adunk ket arcra puszit. Na es ugye bemutatkoztam mindenkinek, mert en ott senkit se ismertem a baratomon kivul. Ezutan pedig emlitette a tarsasagbol egy ember, hogy az egyik csaj hpv-s. Es vele is puszilkoztunk. En meg eleg hipochonder vagyok, igy kb egy masodpercen belul panikba estem, hogy mi van, ha most adta at. Rakerestem a google-on, es azt irtak hogy bor-bor erintkezesevel is el lehet kapni. Most ez arra is ervenyes, ha csak ennyi erintkezes tortent koztunk?

2017. júl. 30. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem történt a csaj és közted nemi aktus, akkor nyugi, nem kaptad el.:)
2017. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Huhh jolvan... Nem akartam ilyen "buta" kerdest feltenni, csak hajlamos vagyok tulreagalni a dolgokat.
2017. júl. 30. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!