Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan betegedhetnék meg?

Hogyan betegedhetnék meg?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék iskolába menni pár napig.. Egyszerűen teljesen kész vagyok, éjszakákat tanulok állandóan. Szeretnék pihenni egy kicsit.. Nem lustaság meg semmi, kitűnő vagyok, szinte mindig ötös dogákat írok, szóval nem kell az észt osztani. Hányás-hasmenéses betegség nem jó, multkor amikor azom volt, a doki székletmintát kért. Az immunrendszerem nagyon erős, szóval vmi jó ötletet adjatok, pár napos náthát hogy tudnék elkapni?

18/L



2017. febr. 14. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:

En amikor sulis voltam mindig a fejemet a radiatorhoz nyomtam es ugy momdtam anyanak, hogy lazas vagyok ws akkor megfogta a fejem.

Aztan megmertem a lazam. Ha regi fajta lazmeritok van akkor azzal konnyu lazat csinalni.

A digitalissal nem tudom , hogy kell.. azt mimdig eltortem veletlen.


Az orr fujashoz nem feltetlen kell takony. Kohogni is lehet csak ugy.

2017. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne akarj beteg lenni. Szerintem, inkább örülj annak,hogy jó az immunrendszered és egészséges vagy. Ha nagyon nem akarsz iskolába menni, 3 napot igazolhat neked a szülő, beszéld meg anyukáddal vagy apukáddal és kérd meg őket, hogy igazoljanak le 1-2 napot.
2017. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De ha az orvosom megnézi a torkom, meghallgatja a tüdőm és semmit nem lát/hall hülyének fog nézni, meg amíg beteg vagyok, anyu nem kényszerít arra, hogy a sulis anyagot pótoljam.

A szükői igazolásaimat még év elején, nyaralás miatt elhasználtuk, de ha lenne sem maradhatnék csak úgy itthon..

2017. febr. 14. 13:13
 4/6 anonim ***** válasza:
És minek tanulsz éjszaka? Nappal mit csinálsz? És órán ?
2017. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nappal iskolában meg különórákon vagyok.. órán meg jegyzetelek.
2017. febr. 15. 02:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen céllal hogy ne kelljen suliba mennem, mindig elmentem orvoshoz.

Azt szoktam mondni hogy reggel hánytam, hányinger kerülget, rossz a közérzetem meg hasonlókat. Ezt ugye nem tudja leellenőrizni az orvos, kicsit megvizsgál, esetleg megkérdezi hogy ettél-e olyat amitől rosszul lehetsz, de kb ennyi. Ezzel simán szereztem magamnak 3 nap "szabadságot".

Ezt biztos hogy elhiszi az orvos, és simán ír igazolast pár napra, pláne ha nem jársz hozzá sűrűn azzal a szöveggel, hogy beteg vagy, azaz ritkán jársz hozzá.


Az egyik osztálytársamnak a háziorvosa még olyan is, hogy ír igazolást akkor is, ha mondjuk elmondja hogy neki "iskolaundora" van, és szeretne kihagyni egy napot és pihenni. Persze ezzel sem szabad neki visszaélnie, mert minden héten nem fog az orvosa írni igazolást, csak nagyobb időközönként, amikor nagyon kell egy nap pihi. :)


18/L

2017. márc. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!