Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Barna foltok a gerinc mentén,...

Barna foltok a gerinc mentén, pont a csigolyákon?

Figyelt kérdés
Nem tudom mióta lehetnek meg, ugye a hátát nem gyakran látja az ember. Először csak 1 nagyobb volt meg 2 kicsike egymás alatt, utána napozás után vettem észre még egyet. Először piros volt, utána bebarnult. Mintha leégtem volna úgy néz ki, de csak azon a 4 csigolyán. Lehet, hogy ott vékonyabb a bőr és ahogy görnyedten ültem csak ott kapott meg a nap? Viszketni nem viszket, semmilyen tünete nincsen csak a foltok.
2017. júl. 31. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott ilyen lenni, amikor sokáig nyomja a hátamat egy kemény széktámla vagy korlát. Előbb pirosas-barnás, aztán besárgul és eltűnik, mint a szokványos kék-zöld foltok.
2017. aug. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos eltűnni nem nagyon akar már lassan 1 hónapja mióta észrevettem :/ Bőrgyógyász meg 2 hetes szabadságon van sajnos nincs másik a városban..
2017. aug. 1. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ha megnyomja valami akkor ilyen. Hát én elég csontos vagyok úgyhogy nekem eltűnni sem nagyon szokott mert hát mindig újra és újra nyomódik.
2017. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!