Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » MRI-n fehér folt a gerincvelőben?

MRI-n fehér folt a gerincvelőben?

Figyelt kérdés
Ma voltam MRI-n. Másfél óráig vizsgáltak. Azért küldtek el, mert pár hónapja a fejem előrehajtásakor egy pillanatig tartó nyilaló-bizsergő érzést érzek az alhasamban. A hölgy azt mondta, hogy van a gerincvelőmben valami, aminek nem kéne, és mutatta, hogy valamilyen fehér folt. Aggódjak? 18/F

2017. aug. 2. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Az mindig jót tesz, ha alaptanul aggódsz és görcsölsz valamin, amin úgy sem tudsz változtatni, hajrá!
2017. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, de felesleges addig aggódnod és tönkretenned magad idegileg, amíg pontosat nem tudnak mondani.
2017. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hülye kérdés volt, hogy aggódjak-e. Csak bepánikoltam.

Hát, remélem, hogy nem tumor vagy ilyesmi, és remélem, hogy nem kell lumbálpunkció.

2017. aug. 2. 22:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig az az egyik legpontosabb mintavétel... :| Na kiderült, mi az?
2017. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem sajnos. A radiológus nem tudja, a neurológushoz meg péntekre lesz időpontom...:/
2017. aug. 6. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!