Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek miért nagyobbodot...

Szerintetek miért nagyobbodot meg az egyik szemem?

Figyelt kérdés

Vagy másfél éve vettem észre, de annál sokkal régebb óta nem állhat fenn ez az állapot. Valamiért a jobb szemgolyóm látványosan megnagyobbodott a balhoz képest.

Amúgy távolra rosszabul is látok ezzel a szememmel mint a másikkal.

Egyfelől szerintetek ez miért lehet? Illetve csakúgy különösebb beavatkozás nélkül visszafordítható? Tervezem megműttetni lézeresen pont első körben a jobb szememet, ha jól fogok látni vele, akkor a mérete is visszaváltozik normálisra? Illetve az is elképzelhető, hogy nem is lehet majd megműteni, mert olyan baja van ami lézeres szemműtétekkel nem megoldható?

JA és még az is van, hogy hol jobban nagyobb hol kevésbé. Van amikor nagyon látványos méterekről kiszúrható, hogy mennyivel nagyobb egyik a másiknál, van amikor csak úgy látszik a különbség, ha direkt ezt figyeli az ember... Nem tudom, nem értem ezt az egészet, csak azt tudom, hogy kellemetlen, nem tudok mások szemébe nézni és szorongok emiatt, mint egy újabb külső negatívum, amitől szenvedni kell.



#szem #szemgolyó #megnagyobbodás #szemmegnagyobbodás
2017. aug. 4. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
orvos látott már? A szemgolyód aligha nagyobbodhatott meg- én pajzsmirigy betegeknél láttam olyat hogy "dülledt" a szemük [link]
2017. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lehet, h rossz megfogalmazás a dülledt, de domborúbb és nagyobb, mint a másik :(
2017. aug. 4. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj a háziorvosodhoz, lehet hogy tényleg pajzsmirigy problémád van. Ha mázlid van, csak gyógyszert kapsz.
2017. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

más városban élek mint ahol születtem sajnos, de nyilván ez volna az üdvözítő megoldás...


bármi egyéb ötlet valakinek, hogy mi lehet ennek az oka?

Tartok tőle, hogy ez csak simán megesik, minek következménye látásromlás és esztétikai negatívumok, amiből a látás megoldható (szemüveg,lencse,lézer), de a másik része nem korrigálható

2017. aug. 4. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel szerintem sürgősen menj el szemészetre.
2017. aug. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!