Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,és észrevettem,hogy például egy,két pohár tej megivása után hasmenésem lesz. Egyszer előfordult,hogy pár élénk piros vércsepp is került a székletem tetejére,de miután nem fogyasztottam tejterméket,visszaállt normál állapotába,az állaga,és a színe is.

Most 3-4 napja van hasmenésem,naponta 1x,és nem fáj a hasam.

Remélem semmi komoly,és a ti segítségeteket kérném,hogy vajon mi lehet? Az utóbbi napokban nem ettem sok tejterméket,de nem hagytam ki az étrendből.



2017. aug. 4. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Laktózérzékenységed van. Probiotikumot szedjél, és laktózmentes tejet igyál. A vércseppek nem ettől lehettek. Lehet inkább aranyértől volt.
2017. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mióta van ez a problémád? Nem előzte meg valami betegség? Sokan azt hiszik, hogy egyből laktózérzékenyek lettek. Pedig sok esetben csupán arról van szó, hogy a bélbolhyaid valami betegség kapcsán sérültek. A Laktáz enzim, pedig a bélbolyhok "csúcsán" termelődnek, így egy rendkívül sérülékeny enzimről beszélünk.

Tarts laktózmentes diétát 1-2 hétig és próbálkozz meg újból a laktózzal. Ha ezután is fennáll, akkor muszáj lesz orvoshoz fordulnod.

A vércsepp szerintem a hasmenés okozta, de ahogy az előző írta, lehet aranyér is. Mindenesetre, ha a vérzés nem áll el, fordulj orvoshoz.

2017. aug. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!